culinary_scoreculinary_score: culinary_score: nature_scorenature_score: nature_score: bodycondition_scorebodycondition_score: culture_scoreculture_score: culture_score: trip_score
Veluwe – Flevoland – Gelderland – Overijssel Laat je verrassen bij het ontdekken van de vele schitterende plaatsjes in de verschillende provincies van Nederland. We bezoeken enkele Hanzesteden zoals Elburg, Harderwijk, Zwolle en Hattem, bijna allemaal gelegen aan het Ijsselmeer. Een bezoek aan de hoofdstad van Flevoland, Lelystad, kan natuurlijk ook niet ontbreken. Afwisseling troef in het waterrijk Nederland. Liefhebbers van de natuur komen zeker aan hun trekken bij het zien van de kleurenpracht...
Lees meer
Regime:
Volpension
Land:
Nederland

Afreis- en terugkeerdatum en prijs

Datum
Aantal dagen
Prijs
29/04/2026 t.e.m. 02/05/2026
4
945,00(excl. VAT)
Meer info of reserveren?
Toeslag Single
145,00
Budget inkomgelden ±
0,00

Omschrijving

Veluwe – Flevoland – Gelderland – Overijssel Laat je verrassen bij het ontdekken van de vele schitterende plaatsjes in de verschillende provincies van Nederland. We bezoeken enkele Hanzesteden zoals Elburg, Harderwijk, Zwolle en Hattem, bijna allemaal gelegen aan het Ijsselmeer. Een bezoek aan de hoofdstad van Flevoland, Lelystad, kan natuurlijk ook niet ontbreken. Afwisseling troef in het waterrijk Nederland. Liefhebbers van de natuur komen zeker aan hun trekken bij het zien van de kleurenpracht van de talrijke bloemenvelden. Bij onze rit door het wind molenpark Noordoostpolder komen we meer te weten over windenergie. We maken tevens een unieke tocht met de autocar over de dijk. Bij ons bezoek aan het bakkerijmuseum krijgen we een ludieke “broodshow”, dit wordt echt lachen geblazen. Dit reisje naar onze Noorderburen zal jullie zeker bekoren!

Hotel

Dit hotel heeft een unieke ligging aan het water. De 51 stijlvolle en ruime kamers zijn voorzien van bad/douche, toilet, haardroger, telefoon, radio, LCD-TV, WiFi en koffiezet faciliteiten. ’s Morgens een rijkelijk ontbijtbuffet en ’s avonds kunnen we genieten van het showcooking buffet uit de open keuken van restaurant “het Combuis”.
Hotel Zwartewater ****

Extra inbegrepen voor deze reis

  • THUIS AFGEHAALD EN TERUGGEBRACHT
  • ALLE UITSTAPPEN
  • ALLE TOEGANGSGELDEN
  • ALLE MIDDAGMALEN
  • DINNERSHOW “FANTASTIQUE” INCLUSIEF DRANKEN
Nieuw

Reviews

Aan te raden

Door Anoniem op 23 mei 2025
  • Mooie hanzesteden gezien goed eten en vrij tijd - de rit op de dijk met de bus om de windmolens te zien was speciaal
  • Het laatste middageten in hotel Van Der Valk

Een belevenis op zich zelf voor wie nog nooit de geschiedenis van de tulpen gehoord en gezien heeft.

Door Ingrid Hotton en Romain Neirynck op 21 mei 2025
  • Zeer goed hotel, mooi ontbijt en lekker eten.
  • Het eten 's middags in de restaurants was ook zeer goed en verzorgd
  • Het middagmaal van de eerste dag was inbegrepen wat zeer leuk was
  • Geen
  • Geen
  • Geen

Zeer veel informatie gekregen over de tulpen want wij kennen de tulp alleen maar als snijbloem

Bewondering met wat de nederlanders gepresteerd hebben in hun strijd tegen de zee en alles overal zo verzorgd, dat gaat zeker niet zonder veel doordacht werken.

Door Gheldof Jozef op 21 mei 2025
  • Aan huis afgehaald.
  • Telkens mooi verzorgde reizen met goede hotels en lekker eten en sfeervolle muziek op de bus maar vooral een zeer goede samenwerking tussen gids en chauffeur, zeer,zeer belangrijk.
  • Afwisseling in wat aangeboden wordt.
  • Voor mij geen minpunten

Een prachtreis van cultuur en natuur

Door Ingried Oreel op 20 mei 2025
  • afhaling aan huis
  • zeer vriendelijke ophaaldienst
  • zeer lekker eten in het hotel.
  • geen
  • geen
  • geen

Een prachtige reis met goede gids die zeer rustig stapt en zeer goede uitleg en de chauffeur was supergoed. Prachtige uitstappen. Het eten was super !!! De busrit in het windmolen park is om nooit te vergeten.

Weg met Flamingobusvakanties en je beleefd een boeiende, verzorgende en uitgestippelde reis

Door Anoniem op 17 mei 2025
  • afhalen aan huis en terugbrengen
  • bezoeken die je nooit zou kunnen doen als je alleen reist en dan nog met een duidelijke verstaanbare gids

Voor een nieuwe reis zeer goed in elkaar gestoken. Genoten van de het windmolenpark en de uitleg van de lokale gids. Ook de tulpen spraken ons aan, verwonderd dat er zo veel verschillende soorten bestaan en niet enkel het gewone model, sommige zijn als rozen en al die verschillende kleuren van vb rood of geel. Een korte maar boeiende reis.

Terug naar boven